Старомак

У історичному центрі Праги знаходиться Старомістська площа з пам’ятником Яну Гусу, дивовижним Тинським храмом та іншими пам’ятками міста. Вистачає на площі й різних пивниць та інших закладів для любителів веселого життя. Самі жителі чеської столиці надають перевагу не офіційній назві «Старомістська площа», а коротшій — «Старомак».

Київський «Старомак» — куточок Чехії в центрі столиці. Перебуваючи тут, активізуйте усі органи чуття: милуйтеся фотографіями міських пейзажів, невеликими афішами на чеській мові, слухайте чеське радіо, насолоджуйтеся смакотою, створеною за рецептами  празьких кулинарів.

Віртуальний тур Старомаком

Ми завжди готові дивувати!

 alt= Любителів поїсти — дуже смачними стравами на компанію і приємною бонусною програмою. Ви що, ще не пробували Тарілку великого Гонзи, Мису пані Рибалки або метрову ковбасу? Хутчіш!

 alt= Любителів випити — корисною послугою cork — fee, а також чарочкою Бехеровки у подарунок до кожної гарячої страви (по середах!)

 alt= Любителів сучасних технологій — наявністю Wi — Fi і єдиною у своєму роді програмою Mac-friendly (володарям Mac-ів — дивовижне печене яблучко!)

 alt= Гостей із діточками — розфарбовками, олівцями й іграми, а також можливістю організації веселого свята (наприклад, такого)

 alt= Всіх, хто бажає добре відсвяткувати День народження -затишною банкетною залою та можливістю придбати подарунковий сертифікат

 alt= Автомобілістів — наявністю парковки, що охороняється (зверніться до охоронця Старомака, він допоможе вам припаркуватися!)

 alt= Прихильників відпочинку на свіжому повітрі — просторим літнім майданчиком, що працює в теплу пору року!

… і багато чим іншим!

PS Усі поціновувачі прекрасного — дуже не рекомендуємо пропускати заходи нашої улюбленої арт-галереї «Мінус 4«!

Ще не вирішили, чи завітати до Старомаку? Читайте хороший звіт від Гіда по кращих пивних закладах столиці!

Поділитись новиною:
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google